Valentín. Návod ako prežiť

Ani mňa veľmi neteší, že Valentín padol práve na nedeľu. Premýšľam nad tým, kto bude asi dnes čítať tento článok- no práve tí, ktorí dnes netrávia večer so svojou ,,láskou nebeskou“, tí, ktorí sa môžu tešiť, že ešte len príde! :-)

Mohla by som naivne písať o tom, aké super výhody má to, že je človek single- áno má, ale nemení to nič na tom, že mať niekoho pri sebe je ešte lepšie! Ale čo už, Valentín je v plnom prúde a aj keby sme sa práve rozhodli zbúrať všetky zábrany svojej hanblivosti, dnes večer už ,,koláč asi neupečieme“. Tak sa poďme pozrieť na rýchly a (ne)bezpečný návod, ako sa dá tento večer prežiť aj SINGLE:

– zapni si film, najlepšie starú klasiku ako Titanic, Hriešny tanec, či Pretty Woman (iste si už zabudol/zabudla ako vyzerá vášnivý Gere, či okuzľujúca Robertsová) a nezabudni do seba napchať aspoň balík chipsov a kýbel zmrzliny. A dobre sa pritom vyrev.

– môžeš napísať úplne neutrálny status o tom, ako hejtuješ Valentín a že neuznávaš tieto lacné marketingové záležitosti + môžeš pripojiť zubatú selfičku s popisom, ako ti je doma samému strašne dobre. Nezabudni sa odfotiť, aspoň so psom.

– môžeš zapnúť po mesiaci Instagram a naopak postnúť provokatívnu fotku pohára vína, či chutnej večere so záhadným hashtagom  #ValentinwithmyLove alebo niečo srdcervúce typu #YouaremyLife alebo ešte #ValentinsLover. Tip- pripoj aspoň štyri srdiečka.

– pre tých tvorivejších, s nie tak veľkým sklonom k exhibicionizmu, je tu aj kreatívna možnosť- nakopni umeleckú múzu skrytú niekde v päte a skomponuj kompletne nezakomplexované verše o tomto krásnom sviatku. Niečo na štýl:

Môj milý Valentín,

utop sa v pohároch, kyslých lacných vín,

otravné srdiečka a mainstreamové ruže, 

(ti iba kvôli sviatku dám)

opiť a poľúbiť, sa viem dnes aj sám!

– zapni si starú online hru, nasaď slúchadlá a tvár sa, že tento večer neexistuje. Zves hodiny zo steny a hraj až do absolútneho odpadnutia. Síce ťa bude ráno bolieť príšerne hlava, ale má to aj jedno pozitívum- keď sa zobudíš, bude už 15-teho a Valentín za nami!

Možností je naozaj veľa, tak nemaj hlavu v smútku a poď do toho.

Ak máš aj tak chuť niekoho aspoň počuť, jednoducho zavolaj svojmu najlepšiemu priateľovi. Povedz mu, že dnešný deň je na nič a že iba potrebuješ počuť niekoho milého. Možno ti, tak ako mne ten môj, povie: ,,Aha, takže mi telefonuješ, aby som ti dal číslo na niekoho milého?“ A ak už nič iné, tak sa aspoň dobre zasmejete. :-)

Nech žijú nezávislé nezadané silné sTvory!

bizzy