o nás

Voláme sa Ivka Bizzy & Petra Kej a píšeme pre vás tento blog. Rady by sme vytvorili dialoog – s našim ja, medzi sebou, s vami.

Sme. Milujeme život a prírodu. Užívame si chvíle, keď sme spolu a úsmev je nám samozrejmosťou. Komunikácia a ľudia sú pre nás inšpiráciou, konflikty sú výzvou. Prišli sme na to, že nás dokážu obohatiť, pretože v konečnom dôsledku rozširujú náš svet poznania. A to nás fascinuje.

Život nám prináša mnoho krásnych chvíľ. Niektoré si vychutnáme dosýta, niektoré v nás zanechajú dojem na celý život. Iné nás podnietia k zamysleniu a o tie sa chceme s vami podeliť. Čo nás však poteší najviac sú myšlienky a názory ktoré prídu od vás – čitateľov. Zaujíma nás váš pohľad na svet a práve preto vznikol dialoog.sk

Vitajte!

Bizzy & Kej

 

Ivana Bizzy Biznárová

Večná filozofka, milujúca nedeľné verše a prechádzky v daždi. Občas utrhnutá, s vášňou všetko do špiku analyzovať. Nadchýnajúca sa pre krásu, kvety a dokonalý poriadok. 

 

 

 

 

Petra Kej Kaločayová 

Veriaca v krásu tohto sveta a hľadajúca cesty k zlepšeniam.  Zaľúbená do neustáleho vzdelávania sa, s vyštudovanou psychológiou a láskou k detskej duši. Oceňujúca maličkosti, bez hanby prihovoriť sa ľudom na ulici.